PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes. Potkat se spolu můžeme na pravidelných lekcích v butikovém studiu SouLadronka a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

SPECIÁLNÍ LEKCE V SOULADRONCE! 24.5 Full moon jóga - Rezervace v rozvrhu na webu studia. 21.6.2024 MEZINÁRODNÍ DEN JÓGY V MAGICKÉ ZAHRADĚ - více v záložce akce & lekce. Těším se na vás!

Mezinárodní den jógy 2024 & oslava slunovratu

 


23.6 jsme s vámi oslavili Mezinárodní den jógy. O dva dny později, protože páteční termín 21.6 nám zhatilo extrémní počasí, kdy byly vydány varování a my jsme nechtěly riskovat. A ačkoliv jste v neděli nemohli dorazit všichni, i tak jste ve většině případů věnovali peníze za vstupenky nadaci Impuls, která je tu pro lidi trpící roztroušenou sklerózou. A my jsme tak mohly nadaci předat 10 tisíc korun. Za to vám všem ze srdce děkujeme. Já, Simona Josefová a Petra Teplá // Opiium Sport. Také děkujeme za neskutečně krásnou atmosféru na akci. Děkujeme všem, kteří přišli a udělali tento den nezapomenutelným! Děkujeme za návštěvu Olince Tajovské, autorce knihy "Spojeni jógou". Také Monče z kávového autíčka Bardotka, Katce z Celestial, Terce z Teravia, Lence za rituál u ohně, bubeníku Papisovi, Dáše za výborný med...a těch děkuji by bylo mnohem více. Těšíme se na další akce s vámi! S láskou, Dara
© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.