PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes a píši blog na webu Jóga Dnes s názvem "jóguju (na cestách)". Potkat se spolu můžeme v Energy Studiu v Praze a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

Pravidelné studiové lekce v Energy Studiu - úterky: 9-10h zdravá záda & 11.30-12.30 polední jóga ❤ ✈️ NOVINKA: YOGA RETREAT NA MAURICIU 2023 ---> jógové pobyty ✈️

Jógové pobyty

YOGA RETREAT NA MAURICIU - BŘEZEN 2023

Poleťte se mnou na nádherný ostrov Mauricius a zažijte jógu v ráji. Mauricius jsem měla možnost několikrát navštívit a sama se nemohu dočkat, až se tam opět vrátím. Jeho krása a ryzí příroda, přátelští obyvatelé, bílé pláže a průzračný Indický oceán nadchnou snad každého. A představte si na takovém místě zažívat lekce jógy. 2x denně při východu a západu slunce.
Termín: 20.3-29.3.2023
Místo: Tamassa Resort 4*, Bel Ombre 
Cestovní kancelář: CK Blue Marlin

Cena obsahuje:

Transfer letiště-hotel-letiště

·       07x noc: Hotel Tamassa Bel Ombre 4+*

·       Pokoj: Standard 1-2 osoby, Superior: 3 osoby, společné n. oddělené postele

·       All inclusive (od příjezdu do odjezdu z hotelu), piknikový koš na každý výlet

·       Bohatá nabídka pozemních a vodních sportů od hotelu zdarma

·       02x výlet na celý den s českým průvodcem po nejkrásnějších místech Mauricia

·       Služby českého delegáta na Mauriciu 

·       Pojištění CK proti úpadku

·       Lekce jógy: 7 noci = 14 lekcí (od západu slunce 1. den do východu slunce poslední den) Jógovat budeme 2 denně, ráno a večer. Těšit se můžete jak na lekce jógy pro zdravá záda, tak na hatha jógu, vinyasu a jin jógu. A samozřejmě na aroma olejíčky a zvukovou lázeň.

·       Krásné lokace na cvičení: na pláži, v tropické zahradě, u bazénu, v rámci obou vyletu


Tamassa Bel Ombre all inclusive (pro klienty Blue Marlin od příjezdu do odjezdu) zahrnuje: Snídaně, obědy, večeře, občerstvení, neomezená konzumace nápojů v barech a restauracích. Donáška k bazénu a na pláž. Nápojový lístek obsahuje vybraná vína, destiláty, koktejly, vodu, džusy, pivo. Piknikový koš na výlet (objednáte na recepci 24 hodin předem). Minibar na pokoji je denně doplňován: voda, čaj, káva, džusy, limonády, piva. Wellness: pravidelné lekce jógy, sauna a pára. Vodní sporty: výlety lodí s proskleným dnem, šnorchlování, windsurfing, kajaky, šlapadla, malé plachetnice. Pozemní sporty: fitness centrum, osvětlené tenisové kurty vč. raket a míčků, stolní tenis, boča, plážový volejbal, kola na výlety. Internet: wi-fi na pokoji i hotelu.


Cena: 39 975 Kc/os. v dvoulůžkovém pokoji.


Cena nezahrnuje: letenku cca 26 000 Kc/os. (Poletíme s Emirates nebo Turkish airlines dle dostupnosti míst v letadle.)


Více info a rezervace u CK Blue Marlin: email


Rezervace na pobyt jsou spuštěny. Do předmětu emailu, prosím napište: YOGA MAURITIUS 2023---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JÓGA VÍKEND PRO PODZIMNÍ KLID A HARMONII V RESORTU SVATÁ KATEŘINA
ŘÍJEN 13-15.10 2023


Termín: 13.-15.10.2023

Rezervace zde

© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.