PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes a píši blog na webu Jóga Dnes s názvem "jóguju (na cestách)". Potkat se spolu můžeme v Energy Studiu v Praze a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

Pravidelná studiová lekce v Energy Studiu - úterky: 11.30-12.30 zdravá záda ❤ A pondělky v penzionu Na Kmíně v Obříství: 17-18.15

Akce & workshopy


Kurz JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA v penzionu Na Kmíně od 15.5.2023

Od 15.5.2023 začne v penzionu Na Kmíně opět oblíbený kurz JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA. Kurz sestává do letních prázdnin ze sedmi lekcí.
Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, a nejen pro ty, které trápí bolesti zad, ať už následkem sedavého zaměstnání, velké fyzické zátěže nebo nesprávných pohybových stereotypů. V kurzu se zaměříme na hluboké břišní dýchání, správné držení těla, protažení zkrácených svalů, posílení středu těla. Kurz je vhodný také pro maminky po porodu.

Kurz bude probíhat vždy v pondělí od 17h - 18.15h v penzionu Na Kmíně v Obříství a to v tyto termíny: 15.5, 22.5, 29.5, 5.6, 12.6, 19.6, 26.6

V sále jsou k dispozici veškeré pomůcky: podložky, bločky, pásky, bolstry. 

Cena kurzu je 2450,- (7 lekcí) / osobu. Rezervaci lekce proveďte prosím na emailu: dara.rakovcik@gmail.com 

                                                  
                                                                          ***


             

© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.