PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes. Potkat se spolu můžeme v Energy Studiu v Praze, v butikovém studiu SouLadronka a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

3 SPECIÁLNÍ LEKCE V SOULADRONCE! 21.4 jin jóga || 26.4 jóga na rozproudění lymfy || 24.5 Full moon jóga - Rezervace v rozvrhu na webu studia. Těším se na vás!

Akce & Kurzy

26.5.2024 májový YOGA REFRESH v Penzionu Na Kmíně

Pojďme společně oslavit měsíc lásky zážitkovým jógovým programem zaměřeným na srdeční čakru - sídlo lásky, vztahů a vyrovnanosti.

Kdy: 26.5.2024
Čas: 9.30 - 13.30
Cena: 1390,-
Rezervace: simonajosefova@seznam.cz

Program
9.30 - prezentace
10 - 11.30 - první společná lekce se Simonou Josefovou a Darou Rakovčík. 45min. vás Simona provede lekcí na srdeční čakru a následovat bude 45min. lekce jin jógy s Darou
11.30 - 11.45 - pauza
11.45 - 12.45 lekce s Karolínou na harmonizaci srdeční čakry
12.45 - 13.15 - restorativní jóga se Simonou
13.15 - 13.30 aroma masáž s Darou

V rámci dne si můžete objednat masáž u Evi Tydláčkové v penzionu Na Kmíně na tel.: 739710494
Pokud byste se chtěli z neděle na pondělí ubytovat v penzionu, můžete využít slevu 20% na ubytování při zmínění akce Yoga Refresh.

Každý účastník akce získá dárek od našeho partnera Weledy.
Čeká vás bohatý doprovodný program.


21.4.2024 lekce JIN JÓGY v Souladronce

Kdy: 21.4.2024
Čas: 17.30 - 18.30
Rezervace: zde

Jin jóga je úplně jiný typ lekce, než na jaké je většina zvyklá. Je velice klidnou formou jógy, pasivní. My během lekce nebudeme zapojovat svaly, ale naopak se je snažit uvolňovat. A nejenom je, jin jóga působí na hluboce uložené části našeho těla jako jsou: kosti, klouby, pojivové tkáně, fascie a pomáhá k jejich regeneraci. Tím, že svaly povolíme a kompletně se v pozicích uvolníme, podpoříme přítok energie a výživy do pojivových tkání. V lekci se zaměříme na dech, který v pozici musí přirozeně plynout. Delším setrváním v pozicích obracíme pozornost k sobě, je to čas, který trávíme samy se sebou. Jin jóga nás učí žít v přítomnosti, přijímat samu sebe a těšit se ze života.
Jin jóga uklidňuje a harmonizuje naše tělo a mysl. Vyrovnává energie v našem těle. Zlepšuje jeho pohyblivost, zvláště v oblasti kyčlí a kloubů. Redukuje stres, uvolňuje fascie v našem těle. Pomáhá nám vypořádat se s úzkostí a stresem. Lekce je vhodná jak pro ty, co mají rádi klidnější lekce, ale je také vhodným doplňkem pro ty, kteří provozují silové a dynamické sporty a potřebují odpočinek a regeneraci. Během lekce se můžete těšit na vonnou aromaterapii.

26.4.2024 lekce JÓGA NA ROZPROUDĚNÍ LYMFY v Souladronce

Kdy: 26.4.2024
Čas: 17.30 - 18.30
Rezervace: zde

Více o lymfě a proč lekci navštívit si můžete přečíst v mém článku zde.

Jarní speciální lekce je zaměřená na rozproudění lymfatického systému, tak aby nám pomohla posílit imunitní systém, zlepšit cirkulaci a detoxikovat tělo. Lymfatický systém hraje klíčovou roli při odstraňování toxinů a odpadních látek z našeho těla, a právě tato praxe nám pomůže tuto důležitou funkci podpořit. Během této lekce se zaměříme na pohybové techniky, které podporují tok lymfy a stimulují lymfatické uzliny, čímž podporují celkové zdraví a vitalitu. Tato lekce je vhodná pro každého, kdo touží po osvěžení a pročištění svého těla.


24.5.2024 lekce FULL MOON - ÚPLŇKOVÁ JÓGA a pozdravy měsíci v Souladronce

Kdy: 24.5.2024
Čas: 18h - 19h
Rezervace: zde

Přijďte na jedinečnou lekci jógy, která vám umožní prozkoumat vaši vnitřní energii a přinese do vašeho života klid a jasnost. Měsíc má obrovskou sílu - dokáže rozhýbat moře a oceány. Lidské tělo je z 60% tvořené vodou a tak není divu, že fáze měsíce a jeho síla ovlivňuje i naše tělo. A to nejenom na tělesné, ale i emoční úrovni. Má sílu utvrdit nás v našem vnitřním odhodlání a ukázat nám ten správný směr - otvírá nám cestu k opuštění starého a nepotřebného s vizí nových snů a cílů. Připravte se na magický zážitek, který vám pomůže naladit se na silnou energii úplňku a objevte novou hloubku jógové praxe. Naučíme se pozdravy měsíci a postupně zjemněním lekce přineseme našemu tělu klid a harmonii. Během lekce se můžete těšit na voňavou aromaterapii.


© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.