PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, power jógu, jin jógu a zdravá záda...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes a píši blog na webu Jóga Dnes s názvem "jóguju (na cestách)". Potkat se spolu můžeme v Energy Studiu v Praze a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Studiové lekce}

Pondělí: 17h Zdravá záda - Na Kmíně // Úterý: 11.30h Polední jóga - Energy Studio // Středa: 9h Zdravá záda - Energy Studio //

O mně

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.

S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety, kdy jsem o polední pauze mezi prací rychle vyběhla na svoji první lekci jógy. Byla to láska na první usednutí na podložku a já jsem od té doby vyhledávala skoro každý den různé lekce po Praze podle toho, jak mě pracovní vytížení dovolilo.

V roce 2019 se to tak všechno sešlo a já zjistila, že bych se józe ráda věnovala intenzivněji a také si své získané znalosti ještě více prohloubila.
Přihlásila jsem se proto na učitelský jógový kurz a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí.
Během půlročního kurzu jsem si uvědomila, jak moc mně jóga těší a pomáhá mě se cítit dobře.
A také to, že tuto radost chci předávat dál na svých lekcích. Můžete se se mnou potkat na lekcích v Energy Studiu Vaška Krejčíka a také v penzionu Na Kmíně. Aktivně přispívám články do tištěného časopisu Jóga Dnes, Jóga Dnes speciál a píši blog na webu Jóga Dnes.

Kromě jógy jsem také profesionální fotografka s více než 15ti letou praxí. Zaměřuji se hlavně na focení všeho kolem jógy. Tvořím pod značkou Fotím jógu. Moji práci můžete shlédnout a na focení se objednat zde.Absolvované kurzy a certifikáty

2021 Yin Yoga teacher training 50hrs - Angela Jervis-Read
2021 Restorativní jóga - Power Yoga Akademie
2021 Power Jóga Plus - Power Yoga Akademie
2021 Autentické komunikační dovednosti - Power Yoga Akademie
2019  Workshop: Bránice | Psoas | Emoce - Jemný svět 
2019  Workshop: Asistence v pozicích - Jógovna 
2018-2019   Certifikovaný kurz lektor Hatha jógy RYT 200 - Jóga Centrum Holešovice 
© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.