PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes a píši blog na webu Jóga Dnes s názvem "jóguju (na cestách)". Potkat se spolu můžeme v Energy Studiu v Praze a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

Pravidelné studiové lekce v Energy Studiu - úterky: 9-10h jemná vinjása & 11.30-12.30 zdravá záda ❤ 6.1.2023 novoroční dlouhá jin jóga 18.15-20.15 v Energy Studiu

O mně

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.

S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety, kdy jsem o polední pauze mezi prací rychle vyběhla na svoji první lekci jógy. Byla to láska na první usednutí na podložku a já jsem od té doby vyhledávala skoro každý den různé lekce po Praze podle toho, jak mě pracovní vytížení dovolilo. Musím se ale přiznat, že nejprve se jednalo výhradně o dynamické lekce, jako je power jóga. Až s časem přišlo zklidnění a poznání, jak dobře se cítím i při pomalejších stylech jógy.

Můžete se se mnou potkat na lekcích v Energy Studiu Vaška Krejčíka a také v penzionu Na Kmíně. Aktivně přispívám články do tištěného časopisu Jóga Dnes, Jóga Dnes speciál a píši blog na webu Jóga Dnes.

Kromě jógy jsem také profesionální fotografka s více než 17 ti letou praxí. Zaměřuji se hlavně na focení svateb a také všeho kolem jógy. Tvořím pod značkou Fotím jógu. Moji práci můžete shlédnout a na focení se objednat zde.Absolvované kurzy a certifikáty

2022 - Underground Yoga School - Dalibor Štědronský
2022 - Jóga pro seniory - Power Yoga Akademie
2022 - Jóga jako (self) terapie - Power Yoga Akademie
2022 Jóga Nidra - Power Yoga Akademie
2021 Yin Yoga teacher training 50hrs - Angela Jervis-Read
2021 Restorativní jóga - Power Yoga Akademie
2021 Power Jóga Plus - Power Yoga Akademie
2021 Autentické komunikační dovednosti - Power Yoga Akademie
2019  Workshop: Bránice | Psoas | Emoce - Jemný svět 
2019  Workshop: Asistence v pozicích - Jógovna 
2018-2019   Certifikovaný kurz lektor Hatha jógy 200h RYT 200 - Jóga Centrum Holešovice 
© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.