PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes. Potkat se spolu můžeme v Energy Studiu v Praze, v butikovém studiu SouLadronka a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

3 SPECIÁLNÍ LEKCE V SOULADRONCE! 21.4 jin jóga || 26.4 jóga na rozproudění lymfy || 24.5 Full moon jóga - Rezervace v rozvrhu na webu studia. Těším se na vás!

O mně

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.

S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety, kdy jsem o polední pauze mezi prací rychle vyběhla na svoji první lekci jógy. Byla to láska na první usednutí na podložku a já jsem od té doby vyhledávala skoro každý den různé lekce po Praze podle toho, jak mě pracovní vytížení dovolilo. Musím se ale přiznat, že nejprve se jednalo výhradně o dynamické lekce, jako je power jóga. Až s časem přišlo zklidnění a poznání, jak dobře se cítím i při pomalejších stylech jógy.

Můžete se se mnou potkat na lekcích ve studiu SouLadronka a také v penzionu Na Kmíně. Aktivně přispívám články do tištěného časopisu Jóga Dnes.

Kromě jógy jsem také profesionální fotografka s téměř 20 ti letou praxí. Zaměřuji se hlavně na focení svateb a také všeho kolem jógy. Tvořím pod značkou Fotím jógu. Moji práci můžete shlédnout a na focení se objednat zde.


Poslechnout si PODCAST zde


Absolvované kurzy a certifikáty

2023 - YTT 300h RYT 500 - House of Om - Bali
2023 - Jóga pro zdravá záda 50 hodin - Mudr. Aneta Králová
2022 - Underground Yoga School - Dalibor Štědronský
2022 - Jóga pro seniory - Power Yoga Akademie
2022 - Jóga jako (self) terapie - Power Yoga Akademie
2022 Jóga Nidra - Power Yoga Akademie
2021 Yin Yoga teacher training 50hrs - Angela Jervis-Read
2021 Restorativní jóga - Power Yoga Akademie
2021 Power Jóga Plus - Power Yoga Akademie
2021 Autentické komunikační dovednosti - Power Yoga Akademie
2019 Bránice | Psoas | Emoce - Jemný svět 
2019 Asistence v pozicích - Jógovna 
2018-2019   Certifikovaný kurz lektor Hatha jógy 200h RYT 200 - Jóga Centrum Holešovice © Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.