PROFILE PICTURE

Jmenuji se Dara a jsem certifikovanou lektorkou jógy.
S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a byla to láska na první usednutí na podložku.
Své lekce vedu v klidnějším i dynamičtějším tempu a zaměřuji se hlavně na vinyasu, zdravá záda a jin jógu...Na lekcích mám ráda voňavé olejíčky, příjemnou hudbu a světlo svíček. Aktivně přispívám články do časopisu Jóga Dnes. Potkat se spolu můžeme na pravidelných lekcích v butikovém studiu SouLadronka a také na lekcích v penzionu Na Kmíně.

{Aktuálně}

SPECIÁLNÍ LEKCE V SOULADRONCE! 24.5 Full moon jóga - Rezervace v rozvrhu na webu studia. 21.6.2024 MEZINÁRODNÍ DEN JÓGY V MAGICKÉ ZAHRADĚ - více v záložce akce & lekce. Těším se na vás!

RozvrhVeřejné lekce


Pondělí:
17.00 -18.00  Jóga pro zdravá záda - Penzion Na Kmíně 
Rezervace emailem nebo telefonicky: dara.rakovcik@gmail.com 732 946 099

Lekce jógy pro zdravá záda jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, a nejen pro ty, které trápí bolesti zad, ať už následkem sedavého zaměstnání, velké fyzické zátěže nebo nesprávných pohybových stereotypů. V lekcích se zaměříme na hluboké břišní dýchání, správné držení těla, protažení zkrácených svalů, posílení středu těla. Lekce jsou vhodné také pro maminky po porodu.

Úterý: 
8.00 - 9.00 Jóga pro zdravá záda - SouLadronka

Ranní jóga je jako pozdrav slunci pro tělo i mysl. Každý nový den přináší možnost nového začátku. Přijďte na osvěžující ranní lekci jógy a začněte den s klidem a rovnováhou. Během lekce postupně rozpohybujeme celé tělo, které po dlouhé noci potřebuje extra péči. Propojíme dech s pohybem, dodáme tělu potřebnou energií a přivítáme nový den s otevřeným srdcem a přítomností. Po ranní lekci jógy se budete cítit během celého dne plní energie, krev i lymfa budou lépe cirkulovat a z těla se uvolní napětí. Lekce je doplněna o vonnou aromaterapii.


Čtvrtek: 
18.15 - 19.15 jemná večerní jóga - SouLadronka

Jemná večerní jóga je vhodná pro ty, kteří se potřebují protáhnout a zklidnit po celém dni a rádi cvičí v klidnějším tempu. Lekce je zaměřená na na jemné protažení jednotlivých svalových skupin, propojení pohybu s dechem a připravení těla na večerní odpočinek a spánek. Večerní jóga je vaším průvodcem k pocitu uvolnění, pohody a vnitřní rovnováhy. Během lekce se můžete těšit na voňavou aromaterapii. Lekce je vhodná i pro začátečníky.


Soukromé lekce

Pokud máte zájem o soukromé lekce se mnou, kontaktujte mne emailem nebo telefonicky.
Cena za soukromou lekci: 2000,-/h (1-3 cvičící)


© Dara Rakovcik - Lektorka jógy - Praha | Yoga teacher - Prague • Theme by Maira G.